Pocetna » 2009 » Septembar » 18 » Poraz Partizana na startu
Poraz Partizana na startu
02:17

igraci Tuluza slave gol Fudbaleri Partizana izgubili su na svom terenu od francuskog Tuluza 3:2, u prvom kolu J grupe u Ligi Evrope.

Crno-beli su poveli u 22. minutu golom Mladena Krstajića, ali na poluvremenu je francuski predstavnik vodio 2:1 nakon golova Sirijeksa u 30. i 38. minutu. Već u četvrtom minutu drugog poluvremena Devo je povećao na 3:1, a konačan rezultat poszavio je Brazilac Kleo u 67. minutu.

Partizan je duel počeo bez suspendovanog Adema Ljajića, dok za Tuluz nije igrao kapiten Maura Seta koji je polomio ključnu kost na poslednjem treningu. Trener Tuluza Alan Kazanova iznendaio je mnoge ostavivši na klupi najboljeg igrača ekipe Žinjaka, ali i nekolicinu standarnih prvotimaca.

Naredni meč u Ligi Evrope Partizan igra za dve nedelje u Donjecku protiv Šahtjora koji je u drugoj utakmici grupe pobedio belgijski Briž u gostima 4:1.

Pregleda: 823 | Dodao: maxa007 | Ocena: 0.0/0 |